Aktualności

Zmiana Cennika 2024 rok

Uprzejmie informujemy pacjentki ONKOGIN, że od początku 2024 będzie obowiązywał nowy cennik naszych usług, co związane jest z inflacją i wzrostem kosztów prowadzenia działalności naszego ośrodka.

Tym niemniej podwyżki są poniżej rocznego wskaźnika inflacji, a dla stałych pacjentek ONKOGIN utrzymaliśmy korzystne ekonomicznie rozwiązania jak bezpłatne e-recepty, e-zaświadczenia i e-skierowania; niższa ceny wizyty podstawowej w stosunku do pacjentek pierwszorazowych oraz niższą cenę zaszczepienia przeciw HPV (2 i 3 dawka)

Uprzejmie informujemy, że w 2024 rusza bezpłatny program ochrony płodności pacjentek onkologicznych:

Wrzesień - Miesiąc Świadomości Nowotworów Ginekologicznych

We wrześniu, który jest Miesiącem Świadomości Nowotworów Ginekologicznych, ONKOGIN szczególnie zaprasza do profilaktycznych badań ginekologicznych. Aby zachęcić Panie do poddania się takim badaniom wprowadzamy na najbliższe dwa miesiące (wrzesień i październik 2023) 15% rabat na koszt badań profilaktyczne raka szyjki macicy: cytologię płynną, co-testing oraz badania molekularne w kierunku wirusa HPV.

Jak uzyskać tę zniżkę:
1. Przyjść do ONKOGIN na profilaktyczne badanie ginekologiczne
2. Po wizycie, podczas płatności w recepcji zalogować się do FB lub Instagram

Każda z naszych pacjentek, która kliknie 👍
polubiając ONKOGIN na i otrzyma powyższy rabat.

Biopsja endometrium

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą nową usługą

"ONKOGIN wspiera Światowy Dzień Świadomości Raka Jajnika - 08.05.2023.

Szanowne Panie!

Badajcie się – regularne badanie ginekologiczne połączone z oceną jajników w transwaginalnym badaniu USG, w wykonaniu specjalisty ginekologa-onkologa, jest najlepszym sposobem wykrycia guzów jajnika na wczesnym etapie nowotworu jajnika, co jest z kolei warunkiem skutecznego leczenia.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami informacyjnym na naszej stronie www, FB oraz Instagramie”

Informacja

Uprzejmie informujemy zainteresowane pacjentki przychodni „ONKOGIN”, że pojawiła się możliwość wzięcia udziału w projekcie klinicznym skierowanym do pacjentek z rozpoznaniem choroby nowotworowej, przed rozpoczeciem terapii, pragnącym zrealizować swoje plany prokreacyjne mimo leczenia onkologicznego. Szczegóły poniżej

Styczeń miesiącem świadomości profilaktyki raka szyjki macicy

OnkoGin zaprasza Panie na badania profilaktyczne wykrywające stany przednowotorowe raka szyjki macicy: wysoko czuła cytologia płynna – LBC; badania molekularne w kierunku infekcji HPV (możliwość wykonania połączonego testu tzw. co-testing); badanie oceny ryzyka progresji procesu onkogenezy w przypadku przetrwałej infekcji HPV High Risk (CINTec); badania kolposkopowe z weryfikacją histopatologiczną nieprawidłowej tkanki szyjki macicy.

Zapraszamy do szczepienia się przeciw HPV (Gardasil-9). W styczniu udzielamy 10% rabatu dla tej usługi.

Pacjentkom, u których zdiagnozujemy stany przednowotworowe (dysplazja szyjki macicy wysokiego stopnia/HSIL) proponujemy skuteczne leczenie małoinwazyjne (zabiegi typu LEEP lub LLETZ).

Zmiana Cennika 2023 rok

Uprzejmie informujemy pacjentki ONKOGIN, że od początku 2023 będzie obowiązywał nowy cennik naszych usług, co związane jest z inflacją i znacznym wzrostem kosztów prowadzenia działalności naszego ośrodka.

Tym niemniej podwyżki są poniżej rocznego wskaźnika inflacji, a dla stałych pacjentek ONKOGIN utrzymaliśmy korzystne ekonomicznie rozwiązania jak koszt cytologii LBC na poziomie z 2022; bezpłatne e-recepty, e-zaświadczenia i e-skierowania; zniżka ceny wizyty podstawowej w stosunku do pacjentek pierwszorazowych.

Szczepionka przeciw HPV (GARDASIL-9) w ONKOGIN

Szanowne Panie,

ONKOGIN posiada aktualnie w swojej ofercie możliwość szczepienia przeciwko wirusowi ludzkiego brodawczaka (HPV – Human Papilloma Virus).

Oferujemy szczepienie preparatem GARDASIL-9, którego działanie skierowane jest przeciw 9 serotypom wirusa HPV.
Kwalifikacja do szczepienia następuje podczas wizyty lekarskiej.

Koncentrujemy swoje działania w tej kwestii na populacji, która nie będzie mogła skorzystać z bezpłatnego szczepienia – a więc nastolatki powyżej 15 roku życia oraz osoby dorosłe.

Dużo wartościowych informacji dotyczących szczepień przeciwko HPV znajdziecie Państwo poniżej:

! Nowość w ONKOGIN !

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z zabiegów okolic intymnych przy użyciu radiofrekwencji (system AMMOS).
Poniżej zamieszczamy dokładną informację dotyczącą tej nowej technologii medycznej opracowanej dla zdrowia intymnego kobiet.

Do końca roku 2022, przy skorzystaniu z pierwszego zabiegu, kolejne wykonywane są z dużym rabatem!

Światowy dzień raka jajnika

BARDZO PROSIMY O PRZEKAZYWANIE 1%
PODATKU DOCHODOWEGO NA RZECZ FUNDACJI WSPIERAJĄCEJ ROZWÓJ

ODDZIAŁU GINEKOLOGII ONKOLOGICZNEJ DOLNOŚLĄSKIEGO CENTRUM ONKOLOGII WE WROCŁAWIU

Styczeń miesiącem świadomości profilaktyki raka szyjki macicy

Usługa Cytologia LBC

Usługa Pakiet STI